top of page

     Bu internet sitesinde kalmayı tercih ederek https://agroaltintarim.com/gizlilik-politikası adresinde yer alan "Gizlilik Politikası"nı ve https://agroaltintarim.com/şartlar-ve-koşullar adresinde yer alan "Şartlar ve Koşullar"ı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

Şartlar ve Koşullar

Agro-Altın Tarım Web Sitesine Hoş Geldiniz!

Rıza

Web sitemizi kullanarak iş bu “Şartlar ve Koşullar” bildirgemizi ve "Gizlilik Politikası"nı kabul etmiş olursunuz.

Lisans

Aksi belirtilmediği sürece; Agro-Altın Tarım Tic. Ltd. Şti ve lisanslayanlar bu sitede bulunan her türlü materyalin sahibidir ve tüm hakları saklıdır. Bu web sitesini kullanırken bazı kısıtlamalara uymak zorundasınız.

                Bu web sitesinden alınan bir materyali izinsiz olarak yayınlayamazsınız.

                Bu web sitesi üzerinde bulunan herhangi bir materyali satamazsınız.

                Bu web sitesi üzerinde bulunan herhangi bir içeriği kopyalayamazsınız.

Agro-Altın Tarım Tic. Ltd. Şti. agroaltintarim.com adresinden ulaşılabilen bu web sitesinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Gizlilik

Lütfen Gizlilik Politikasını okuyunuz.

Üçüncü Parti

Agroaltintarim.com web sitemizde yer alan bağlantıları kullanarak ulaştığınız hiçbir sitede kullanılan gizlilik politikaları ve kullanım şartları tarafımızca kontrol edilemez. Sitemizde bulunan tüm üçüncü parti bağlantıları kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır. (Örnek: Agro-Altın Tarım Tic. Ltd. Şti iş ortaklarının web adresleri). Ayrıca sitemizi kullanarak; web sitemiz üzerinden bazı bağlantılara yönlendirilebileceğinizi kabul etmiş olursunuz. (iFrameler, web sitemizde bulunan başka internet sitelerine ait pencereler, bu mevzuata dahildir ve bu siteler tarafından toplanan verilerden agroaltintarim.com sorumlu değildir. agroaltintarim.com web sitemizi kullanarak iFrame'lerin varlığını kabul etmiş olursunuz.)

 

Web sitemizde Agro-Altın Tarım Tic. Ltd. Şti tarafından yapıldığı sürece paylaşımların yasal olduğunu taahhüt etmekle birlikte, herhangi bir güvenlik problemi neticesinde tarafımızca yapılmayan bir değişiklikte Agro-Altın Tarım Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

Sitemize ait "Şartlar ve Koşullar" ve "Gizlilik Politikası" veya herhangi bir içerikte, herhangi bir kusur gördüğünüz takdirde, bu kusurun giderilmesi için; lütfen bizimle iletişime geçiniz.

bottom of page